statystyki szczegółowe

Aktualności

Wymęczone trzy punkty.

• autor: Hugo, 2014-08-18 14:35

W pierwszej kolejce sezonu 2014/2015 Płomień pokonał na własnym boisku Łagoszovię Łagoszów 2:1 (1:1). Początek meczu nie zapowiadał, że będzie to tak trudny mecz dla naszego zespołu. Już w trzeciej minucie na listę strzelców wpisuje się Pisowicz, który wykorzystał świetne podanie Szymkowiaka. W pierwszej połowie to Płomień miał przewagę, ale z każdą kolejną minutą coraz więcej do powiedzenia mieli goście czego efektem była bramka na 1:1. Druga połowa to dość wyrównany mecz, chociaż to Łagoszów miał groźniejsze okazje do zdobycia bramki. Świetnie dysponowany tego dnia był Konieczny i to w głównej mierze dzięki interwencją osiemnastoletniego bramkarza zawdzięczamy to, że nie straciliśmy więcej bramek. Zwycięstwo Płomieniowi dał Mateusz Adamczyk, który wykorzystał rzut karny. Wygrywamy 2:1, ale nasza gra pozostawia wiele do życzenia. Dużo kłopotów miała nasza ofensywa ponieważ świetnie bronili goście, a i defensywa miała pełne ręce roboty, bo kontrataki Łagoszowa były naprawdę groźne. Już za tydzień kolejne spotkanie miejmy nadzieję, że nasi zawodnicy nie zagrają w stylu "wczasowiczów" tylko pokażą się ze zdecydowanie lepszej strony.